Azərbaycanda yeni medal təsis edilib
Azərbaycan Milli Məclisinin bu gün keçirilən plenar iclasında “Azərbaycan Respublikasının orden və medallarının təsis edilməsi haqqında” qanuna dəyişiklik layihəsi müzakirəyə çıxarılıb. “Report”un xəbərinə görə, bildirilib ki, iclasda bildirilib ki, qanuna edilən əlavə ilə “Diaspor fəaliyyətində xidmətə görə” medalı təsis edilir. Bu medal diaspor fəaliyyətində fərqlənən şəxslərə veriləcək. Qanuna dəyişiklik layihəsi səsverməyə çıxarılaraq qəbul olunub. report.az
Bakıda 13-cü Azərbaycan Beynəlxalq Kənd Təsərrüfatı Sərgisi açılıb
Dövlət Dumasında Azərbaycan ilə Rusiya arasında diplomatik əlaqələrin qurulmasının 25 illiyinə həsr edilmiş sərgi açılıb
Prezident İlham Əliyev 8 nömrəli tam orta məktəbdə əsaslı təmirdən sonra yaradılan şəraitlə tanış olub
Azərbaycan Milli Məclisinin bu gün keçirilən plenar iclasında “Azərbaycan Respublikasının orden və medallarının təsis edilməsi haqqında” qanuna dəyişiklik layihəsi müzakirəyə çıxarılıb.
“Report”un xəbərinə görə, bildirilib ki, iclasda bildirilib ki, qanuna edilən əlavə ilə “Diaspor fəaliyyətində xidmətə görə” medalı təsis edilir.
Bu medal diaspor fəaliyyətində fərqlənən şəxslərə veriləcək.
Qanuna dəyişiklik layihəsi səsverməyə çıxarılaraq qəbul olunub.