Azərbaycanlı gənclərinin xaricdə təhsili mövzusunda dəyirmi masa keçiriləcək
AVCIYA bələdiyyə seçkiləri ilə əlaqədar seminarlara Şirvandan başladı
Bakıda “Avropa İttifaqına inteqrasiyada Avronest Parlament Assambleyası və vətəndaş cəmiyyəti qurumlarının əməkdaşlığının rolu” mövzusunda beynəlxalq konfrans keçirilmişdir
“Heydər Əliyev və multikultural dəyərlər” mövzusu müzakirə olundu
Azərbaycanlı gənclərinin xaricdə təhsili üzrə Dövlət Proqramının həyata keçirilməsində nailiyyətlər, problemlər və perspektivlər” mövzusunda dəyirmi masa keçiriləcək.
Azərbaycandan Kənarda Təhsil Almış Mütəxəssislər Təşkilatı (AKTAM) və Azərbaycanda Vətəndaş Cəmiyyətinin İnkişafına Yardım Assosiasiyası “Azərbaycanlı gənclərinin xaricdə təhsili üzrə Dövlət Proqramının həyata keçirilməsində nailiyyətlər, problemlər və perspektivlər” mövzusunda Dəyirmi Masa keçirməyi nəzərdə tutur.
AKTAM təşkilatından avciya.az saytına daxil olan məlumata görə, tədbirə təhsil orqanlarının rəsmiləri, ekspertlər, hüquqşünaslar, QHT və KİV təmsilçiləri dəvətlidirlər. Tədbir 5 noyabr 2009-cu il saat 12.00-da “Caspian Plaza” Biznes Mərkəzinin Konfrans Zalında keçiriləcəkdir.