Cəbrayıl rayonunun işğaldan azad olunan ərazilərində Azərbaycan Bayrağı dalğalanır
Azərbaycan Ordusunun uğurlu əks-həmlə əməliyyatı nəticəsində işğaldan azad olunan ərazilərimizdə şanlı Azərbaycan Bayrağı dalğalanır. Müdafiə Nazirliyinin mətbuat xidməti Cəbrayıl rayonunun işğaldan azad olunan ərazilərində Azərbaycan Bayrağının dalğalanmasını əks etdirən görüntüləri paylaşıb. AZƏRTAC nazirliyin mətbuat xidmətinə istinadla həmin görüntüləri təqdim edir.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Türkiyə Respublikasının Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğana zəng edib
BORÇALI SÖHBƏTLƏRİ: “Borçalı türklərinin yaylaq və qışlaq gələnəyi”
Prezident İlham Əliyevin imzaladığı sərəncamla Azərbaycanla bir neçə ölkə arasında iqtisadi əməkdaşlıq üzrə hökumətlərarası komissiyanın tərkibi dəyişib
Azərbaycan Ordusunun uğurlu əks-həmlə əməliyyatı nəticəsində işğaldan azad olunan ərazilərimizdə şanlı Azərbaycan Bayrağı dalğalanır.
Müdafiə Nazirliyinin mətbuat xidməti Cəbrayıl rayonunun işğaldan azad olunan ərazilərində Azərbaycan Bayrağının dalğalanmasını əks etdirən görüntüləri paylaşıb.
AZƏRTAC nazirliyin mətbuat xidmətinə istinadla həmin görüntüləri təqdim edir.