İlin sonunadək Bakıda daha iki DOST mərkəzi açılacaq
“Bu ilin sonuna kimi Bakının daha iki rayonunda DOST mərkəzləri açılacaq”.  ”Report” xəbər verir ki, bunu DOST (Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat) Agentliyinin mətbuat katibi Şahin Əliyev jurnalistlərə açıqlamasında deyib.  Onun sözlərinə görə, paytaxtın Nizami və Xəzər rayonlarında mərkəzlər tikilir: “Dekabr ayında həmin mərkəzlərin açılışı gözlənilir”. Report.az
Nazir: “Gələn il pensiyalar yenidən artırılacaq”
İntiqam Babayev: Gənclərimiz Qarabağın dirçəldilməsi prosesində iştirak etmək arzusundadırlar
Prezidentin köməkçisi: Ermənistan Konstitusiyası ilə bağlı məsələləri aradan qaldırdıqdan sonra sülh gündəliyi üçün daha yaxşı şərtlər formalaşa bilər
“Bu ilin sonuna kimi Bakının daha iki rayonunda DOST mərkəzləri açılacaq”.
”Report” xəbər verir ki, bunu DOST (Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat) Agentliyinin mətbuat katibi Şahin Əliyev jurnalistlərə açıqlamasında deyib.
Onun sözlərinə görə, paytaxtın Nizami və Xəzər rayonlarında mərkəzlər tikilir: “Dekabr ayında həmin mərkəzlərin açılışı gözlənilir”.