Regional Vahid Əlaqələndirmə mərkəzlərinin hər biri 4 min vətəndaşa xidmət göstərəcək
Dekabrın 24-dən etibarən Gəncə, Ucar və Masallı Regional Vahid Əlaqələndirmə mərkəzləri fəaliyyətə başlayıb və onların hər biri 4-5 rayonu əhatə edir. Həmin mərkəzlər 12-15 rayonu əhatə etməklə hər biri 4 min vətəndaşa xidmət göstərəcək.AZƏRTAC xəbər verir ki, bu barədə Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun (DSMF) sədri Himalay Məmişov ilin yekunlarına həsr olunan mətbuat konfransında deyib. AZƏRTAC
ABŞ-ın “AJF & Associates, İnc.” təşkilatı və Vətəndaşların Əmək Hüquqlarını Müdafiə Liqası “exit-poll” öncəsi sorğunun nəticələrini açıqlayıb
Aktauda Xəzəryanı dövlətlərin başçıları Xəzər dənizinin hüquqi statusu haqqında Konvensiyanı imzalayıblar
Əli Həsənov: “The Financial Times” nəşrinin iddiaları qərəzlidir və müəyyən xarici anti-Azərbaycan dairələrin çirkin maraqlarına xidmət edir
Dekabrın 24-dən etibarən Gəncə, Ucar və Masallı Regional Vahid Əlaqələndirmə mərkəzləri fəaliyyətə başlayıb və onların hər biri 4-5 rayonu əhatə edir. Həmin mərkəzlər 12-15 rayonu əhatə etməklə hər biri 4 min vətəndaşa xidmət göstərəcək.
AZƏRTAC xəbər verir ki, bu barədə Dövlət Sosial Müdafiə Fondunun (DSMF) sədri Himalay Məmişov ilin yekunlarına həsr olunan mətbuat konfransında deyib.