Türkiyə Müdafiə Nazirliyi Azərbaycanı Dövlət Müstəqilliyi Günü münasibətilə təbrik edib
Türkiyənin Milli Müdafiə Nazirliyi Azərbaycanı 18 Oktyabr – Dövlət Müstəqilliyi Günü münasibətilə təbrik edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, nazirliyin sosial şəbəkələrdəki paylaşımında “Bir millət, iki dövlət” kəlamı işığında Türkiyə və Azərbaycanın birliyinin sarsılmaz olduğu vurğulanır. Paylaşımın sonunda “Yaşasın Türkiyə və Azərbaycan qardaşlığı!” sözləri və iki qardaş ölkənin Dövlət bayraqlarının təsviri yer alıb. AZƏRTAC
Sənaye zonalarında istehsal olunan məhsullar dünyanın 30-dan çox ölkəsinə ixrac edilib
Prezident İlham Əliyev: İkinci Qarabağ müharibəsindəki parlaq tarixi Qələbəmiz gənclərin tərbiyə işində əsas rol oynamalıdır
Türkiyənin Milli Müdafiə Nazirliyi Azərbaycanı 18 Oktyabr – Dövlət Müstəqilliyi Günü münasibətilə təbrik edib.
AZƏRTAC xəbər verir ki, nazirliyin sosial şəbəkələrdəki paylaşımında “Bir millət, iki dövlət” kəlamı işığında Türkiyə və Azərbaycanın birliyinin sarsılmaz olduğu vurğulanır.
Paylaşımın sonunda “Yaşasın Türkiyə və Azərbaycan qardaşlığı!” sözləri və iki qardaş ölkənin Dövlət bayraqlarının təsviri yer alıb.