“Qarabağ” futbol klubu Azərbaycanın informasiya raketinin daşıyıcısıdır
Parlament seçkilərində informasiya agentlikləri tərəfindən yeni layihələr start götürəcək
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva “Milan Ekspo 2015” sərgisindəki milli pavilyonla tanış olublar
“Azərbaycanda İnsan Hüquqlarına dair Beynəlxalq Standartların Təsbiti Üzrə Birgə İşçi Qrup” və “İnsan Hüquqlarları üzrə ictimai Şura” İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə “Azərbaycan Respublikasında bələdiyyələrin fəaliyyətinin hüquqi əsasları: problemlər və perspektivlər” mövzusunda Dəyirmi Masa keçirir. Təşkilatdan Avciya.az-a daxil olan məlumatda bildirilir ki, tədbirə dövlət rəsmiləri, QHT və KİV təmsilçiləri, hüquqşünaslar dəvətlidirlər. Tədbirdə həmçinin Azərbaycanda İnsan Hüquqlarına dair Beynəlxalq Standartların Təsbiti Üzrə Birgə İşçi Qrupun və İnsan Hüquqlarları üzrə ictimai Şura ilə birgə hazırladığı Azərbaycan Respublikasında bələdiyyələrin fəaliyyəti və inkişafı ilə bağlı problemlərin həlli yollarını özündə ehtiva edən Təkliflər Paketi geniş müzakirə ediləcək.
Dəyirmi masa 19 noyabr 2009-cu il saat 12/00 saat tarixdə “Caspian Plaza” Biznes mərkəzinin konfrans zalında keçiriləcək.