Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyası Brüsseldə keçirilən konfransda təmsil olunub
Dövlət Komissiyası: Ermənistan əsirlərin və saxlanılan şəxslərin azad edilməsi, və meyitlərin qaytarılması ilə bağlı Azərbaycanın təkliflərinə indiyədək cavab verməyib
Helikopter qəzası zamanı şəhid olan hərbçilərlə vida mərasimi saat 12-də keçiriləcək
Nikol Paşinyan: “Biz yalnız ATƏT-in Minsk qrupu çərçivəsində fəaliyyət göstərmək istəyirik”
Brüsseldə “Şərq Tərəfdaşlığı” Proqramının işə salınmasının 10 illiyinə həsr edilmiş Yüksək Səviyyəli Konfransda Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyasının (ASK) baş katibinin müavini Fuad Hümbətov iştirak edib.
ASK-dan AZƏRTAC-a verilən məlumata görə, tədbirdə Azərbaycan, Gürcüstan, Ukrayna, Belarus, Moldovadan dövlət, özəl sektor, ictimai təşkilatların nümayəndələri iştirak ediblər.
Çıxışlar zamanı hər bir ölkənin timsalında sonrakı mərhələdə peşə təhsili, iqtisadiyyatın rəqəmsallaşdırılması, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafı və sair istiqamətdə əməkdaşlığın genişləndirilməsinin zəruriliyi vurğulanıb.