Britaniya XİN təmsilçisi “Qarabağ və Respublika Uğrunda” Hərəkatın işçi qrupunun üzvləri ilə görüşüb
Azərbaycan Prezidenti ilə Türkmənistan Prezidenti arasında videokonfrans formatında görüş keçirilib
Müşahidəçilər üçün seminarlar başa çatdı
Azərbaycanın işğaldan azad edilmiş ərazilərində Tarix və mədəniyyət abidələri, mədəniyyət müəssisələri üzrə İşçi Qrupun iclası keçirilib
Böyük Britaniya Xarici İşlər Nazirliyinin Cənubi Qafqaz ölkələri üzrə direktoru Simon Tiller və bu ölkənin Azərbaycandakı səfirliyinin ikinci katibi Katrin Klev “Qarabağ və Respublika Uğrunda” Hərəkatın işçi qrupunun üzvləri ilə görüş keçirib. Azərbaycan Demokrat Partiyasının (ADP) mətbuat xidmətindən APA-ya daxil olan məlumata görə, görüşdə martın 18-də keçiriləcək referendum və ölkədə demokratikləşmə ilə bağlı bir sıra problemlər ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb. Görüşdə ADP sədrinin müavini Həsrət Rüstəmov, Müsavat Partiyasının Mərkəzi İcra Aparatının rəhbəri Arif Hacılı, AXCP sədrinin müavini Həsən Kərimov və Ümid Partiyasının İcra Aparatının rəhbəri Nəsimi Məmmədli iştirak edib./APA/