Prezident İlham Əliyev: Tibb işçilərimiz ən böyük hörmətə layiqdirlər
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev 17 İyun – Tibb İşçilərinin Peşə Bayramı Günü münasibətilə rəsmi “Facebook” səhifəsində paylaşım edib. AZƏRTAC xəbər verir ki, paylaşımda “Yorulmadan, fədakarlıqla insanların sağlamlığı üçün mübarizə aparan tibb işçilərimiz ən böyük hörmətə layiqdirlər. Azərbaycan həkimlərinə eşq olsun!” sözləri yer alıb.
Azərbaycanda yeni bələdçi kitabı nəşr edilib
NATO Baş katibinin xüsusi nümayəndəsi: “Azərbaycan-NATO münasibətləri illər ərzində inkişaf edib:
Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyevanın iştirakı ilə Vaqif Poeziya Günləri Şuşa işğaldan azad edildikdən sonra Heydər Əliyev Fondu tərəfindən ilk dəfə təşkil olunub
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev 17 İyun – Tibb İşçilərinin Peşə Bayramı Günü münasibətilə rəsmi “Facebook” səhifəsində paylaşım edib.
AZƏRTAC xəbər verir ki, paylaşımda “Yorulmadan, fədakarlıqla insanların sağlamlığı üçün mübarizə aparan tibb işçilərimiz ən böyük hörmətə layiqdirlər. Azərbaycan həkimlərinə eşq olsun!” sözləri yer alıb.