Prezidentliyə namizəd Qüdrət Həsənquliyev səsvermədə iştirak edib
Fövqəladə Hallar Nazirliyi gözlənilən güclü küləklə əlaqədar əhaliyə müraciət edib
Daxili işlər naziri Göyçayda vətəndaşların qəbulunu keçirəcək
Hikmət Hacıyev: Dünyanın 130-dan çox dövləti Prezident İlham Əliyevin BMT Baş Assambleyasının xüsusi sessiyasının keçirilməsi təşəbbüsünü dəstəklədi
Prezidentliyə namizəd Qüdrət Həsənquliyev 16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsinin 20 saylı məntəqəsində səs verib. Trend-in məlumatına görə, Qüdrət Həsənqiliyev xanımı ilə birgə səsverməyə gəlib. Səsvermədən sonra jurnalistlərə açıqlama verən Q.Həsənquliyev bildirib ki, seçki elə bir səviyyədə keçirilməlidir ki, heç kəs onun legiyimliyini şübhə altına almasın: “Azərbaycanın Daqlıq Qarabağ kimi problemi var. Bizim ölkənin imici beynəlxalq aləmdə yüksək olmalıdır. Biz demokratik ölkə kimi insan hüquqlarının aliliyini tanımalıyıq. Düşünürəm ki, iqtidar öz məsuliyyətini başa düşür və çalışmalıdır ki, seçkilər beynəlxalq standartlara uyğun keçsin”. /Trend/